Zveme vás do centra závodu

28.06.2012 22:00

30.6. končí levnější termín pro přihlášku na 2-etapový MTBO maraton TransKras. Cena pouze 600,- za oba dny a dvojici. Prozatím je k dnešnímu dni přihlášeno 33 dvojic. Ve hře je stále několik startovných na noční část.

Rádi bychom vás, alespoň virtuálně, pozvali do centra závodu, kde bude start i cíl etap a také ubytování.

Kemp Baldovec

Rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu, 10 kilometrů od propasti Macocha. V těsném sousedství zaniklého středověkého hradu Holštejn s jeho známými horolezeckými cestami a volně přístupnou jeskyní Lidomornou. Centrum je situováno přímo uprostřed závodního prostoru v malebném údolí Bílé vody, obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou.

Co vám kemp nabízí. Velké prostory pro pohodlné stanování trošku separé na romantické louce u lesa. V kempu se nabízí venkovní bazén a několik hřišť na všechny sporty co si vzpomenete. Pokud nebudete dostatečně fyzicky vybiti, můžete si zahrát tennis, fotbal, beachvolejbal, nohejbal, volejbal, stolní tenis atd...

Nebo můžete prostě jen relaxovat v trávě. Pro náročnější se nabízi také možnost relaxace ve ve wellness centru, kde v netradičním prostředí umělého jeskynního systému naleznete solnou jeskyni, vodní svět a masérny.

Pro vyznavače nevšedních zážitků je připraveno adrenalinové centrum. Vaši šikovnost a odvahu můžete prověřit na horolezecké věži, lanovém centru, lukostřelbě, paintballu a spoustě dalších animačních programů.

Rychlý hlad nejlépe zaženete v našem party stanu, kde vám nabídneme jídlo a pití co hrdlo ráčí. Budete mít možnost doplnit ztracené tekutiny, minerály a vitamíny. Podávat se bude točené 11° pivo Páter, nealko pivo Forman, novinka Refresh a limonáda Grena. Vše z produkce lokálního pivovaru Černá Hora. K doplnění kalorií vás pozveme na polévku, párky, těstovinové saláty, steaky, domácí klobásy apod. Na snídani budou připraveny koláče, pečivo, debrecínky. Občerstvení nehodláme podcenit ani při večerní párty.

Pro větší jídlo či večeři se vyplatí zajít do kempové restaurace.

 

V centru závodu bude k dispozici společný velký party stan, který nám byl zapůjčen z Místní akční skupiny Moravský Kras.

 

https://www.baldovec.cz/_img/sportovni-aktivity-lanove-centrum-03-b.jpg